Czym się zajmujemy?

Szkolimy tych, którzy chcą być najlepsi. Absolwenci naszej szkoły otrzymują propozycje współpracy z najciekawszymi placówkami.

Kształcimy poprzez praktykę nie zapominając jednak o teorii.

W Szkoła Art, poznasz genezę skąd biorą się poszczególne
charakteryzacje.

Idziemy z duchem czasu oraz z zapotrzebowaniem rynku i z każdym rokiem aktualizujemy program naszego nauczania.

W Szkole Art nuczysz się nie tylko charakteryzacji i wizażu. Nasi słuchacze trenują również perukarstwo od podstaw, a także zgłębiają wiedzę teoretyczną kostiumach epokowych na stylizacji.

Czym się zajmujemy?

Kształcimy poprzez praktykę nie zapominając jednak o teorii.

W Szkoła Art, poznasz genezę skąd biorą się poszczególne
charakteryzacje.

Nasze zajęcia

Nauka odbywa się w kameralnych grupach. Tylko w małych zespołach wykładowcy mogą w pełni realizować rozbudowany program, otaczając opieką wszystkich słuchaczy.

Realizujemy autorskie programy, dostosowane do potrzeb współczesnego rynku pracy.

Wykładowcy to osoby z pasją i doświadczeniem, praktycy, stale rozwijający swój warsztat.

Nasze zajęcia

Przedmioty

Wizaż

Charakteryzacja

Stylizacja

Fryzjerstwo epokowe oraz artystyczne

Perukarstwo

Przedmioty

Wizaż

Charakteryzacja

Stylizacja

Fryzjerstwo epokowe oraz artystyczne

Perukarstwo

Co oferujemy naszym słuchaczom?

Dostęp do bogatego asortymentu kosmetyków, profesjonalnych materiałów charakteryzatorskich oraz sprzętu fryzjerskiego w trakcie zajęć

Własny zestaw pędzli

Pracę w kameralnych grupach

Sesje zdjęciowe wybranych prac

Dostęp do naszego know-how zarówno podczas nauki, jak i po ukończeniu szkoły

Zniżki na zakup profesjonalnych kosmetyków

Co oferujemy naszym słuchaczom?

Własny zestaw pędzli

Pracę w kameralnych grupach

Sesje zdjęciowe wybranych prac

Dostęp do naszego know-how zarówno podczas nauki, jak i po ukończeniu szkoły

Zniżki na zakup profesjonalnych kosmetyków

System nauki

Zajęcia odbywają się (mniej więcej) co drugi weekend zaczynając od września, aż do końca czerwca.

Godziny zajęć: 9:00 – 17:30 (sobota i niedziela)

Łącznie 300h lekcyjnych

Wpisowe: 400 zł

Czesne: 1200 zł/miesiąc

Zwieńczeniem całorocznej nauki jest uroczysta obrona prac dyplomowych.

Do utworzenia grupy wymagane jest min. 10 osób.

System nauki

Godziny zajęć: 9:00 – 17:30 (sobota i niedziela)

Łącznie 300h lekcyjnych

Wpisowe: 400 zł

Czesne: 1500 zł/miesiąc

Zwieńczeniem całorocznej nauki jest uroczysta obrona prac dyplomowych.

Do utworzenia grupy wymagane jest min. 10 osób.

Po zakończonej edukacji

Będziesz w stanie samodzielnie wykonywać zawód charakteryzatorki_a oraz wizażystki_y.

Będziesz posiadać wiedzę praktyczną oraz teoretyczną

Przygotujemy Cię do odnalezienia się na rynku pracy, podpowiemy, gdzie jej szukać. Zadbamy również o to, abyś potrfił_a samodzielnie założyć i prowadzić własną firmę.

Po ukończeniu Szkoły Art możesz szukać zatrudnienia na planach filmowych, w teatrach czy innych projektach komercyjnych.

Po zakończonej edukacji

Będziesz posiadać wiedzę praktyczną oraz teoretyczną