There is nothing to show here!
Slider with alias szkola-roczna not found.

 

Witaj w naszej bajce...
    

SzkolArt powstała z potrzeby stworzenia miejsca, gdzie artyści mogą rozwijać się na wielu płaszczyznach. Zgłębiać wiedzę o wizażu oraz charakteryzacji, poszerzać horyzonty o naukę fryzjerstwa filmowego. SzkolArt jest szkołą „matką”, szkołą zrzeszającą Studium Wizerunku Teatralno – Filmowego oraz Akademię Fryzjerstwa Filmowego i Kreatywnego we Wrocławiu. W 2009 roku pojawiliśmy się po raz pierwszy na artystycznej mapie Wrocławia.

Wyróżnia nas dostęp do tak wielu placówek teatralnych, w których odbywają się praktyki naszych słuchaczy. Absolwenci otrzymują propozycje pracy we Wrocławiu, jak i poza granicami miasta.

Przyjeżdżają do nas osoby z całej Polski oraz z zagranicy. Od początku Twojej kariery dajemy Ci możliwość tworzenia własnego portfolio, dzięki naszej współpracy z różnymi, kreatywnymi fotografami.


Anita Dzielnicka z Lubina
"(...) Miałam przyjemność uczestniczenia w intensywnym szkoleniu tygodniowym z czego jestem niezmiernie zadowolona.Wspaniałe i profesjonalne podejście,bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Pani Lila która prowadzi szkolenia jest niezmiernie ciepłą a także cierpliwą osobą. Po dłuższej przerwie w zawodzie dzięki temu szkoleniu jestem w stanie ponownie pracować na stanowisku fryzjerskim za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim i gorąco pozdrawiam całą załogę!!!!!"
Żaneta Owczarkowska z Poznania
" (...) Jestem fryzjerką z długą przerwą w zawodzie i zdecydowałam sie na powrót do zawodu. Aby odświeżyć sobie pamieć i nauczyć nowych trendów zaczęłam przeglądać strony internetowe w poszukiwaniu kursu fryzjerstwa. Trafiłam na stronę Akademii Fryzjerstwa. Zadzwoniłam i wyszło tak, że pojechałam do Wrocławia na tydzień na kurs dla zaawansowanych. I muszę przyznać, że tego wcale nie żałuję. Zajęcia prowadzone profesjonalnie i z totalnym poświęceniem czasu dla kursantow. Do tego wszystkiego w bardzo miłej atmosferze. Pod okiem pani Lidii Schneider nauczyłam sie bardzo dużo a przyznaję że trzeba było mieć do mnie dużo cierpliwosci czego pani Lidii nie zabrakło :)Z czystym sumieniem mogę polecić Akademię Fryzjerstwa. Oto moja szczera opinia (...)"
Joanna
"(...) Z wielkim żalem kończę właśnie roczne studium prowadzone przez Panią Lilę Schneider. Mówię z żalem, ponieważ zajęcia zarówno w szkole jak i praktyki w teatrze są niesamowitą przygodą, z którą ciężko się rozstać. To nieustające przez cały rok spotkania z aktorami, niesamowitą kadrą i uczestniczkami zajęć. To oderwanie się od szarej rzeczywistości, przyziemnych problemów i rodzinnych zmagań. To poszerzanie własnych horyzontów artystycznych. To odnajdywanie w sobie czegoś o czym nie miałam pojęcia. I wreszcie to nauka postrzegania świata w najdrobniejszych szczegółach, w milionach, trylionach kolorów na co do tej pory nie zwracałam uwagi…To profesjonalizm głównie Pani Hanji Zygmanowskiej oraz Pani Bajki Tworek otworzyły mnie na artystyczne postrzeganie świata…Szkoła oczywiście nie istniałaby bez reszty wspaniałej kadry z jaką miałam przyjemność pracować. Wiedza, podejście do nas pragnących wiedzy, nieudolnych w pierwszych krokach do kariery były, nieocenione. Jestem wdzięczna losowi za to, że pchnął mnie w ich ramiona.”
Monika z Wrocławia
"(...) Ukończyłam w tym roku"Akademię Fryzjerstwa AFFiK".Moim zdaniem największą zaletą tej szkoły jest profesjonalna i doświadczona kadra.Ważny element nauczania to praktyka prowadzona w teatrze, która przyszłemu charakteryzatorowi pozwola poznać magiczny świat teatru od zaplecza.Osobiście czuję niedosyt ze względu na to,iż okres nauczania wynosi 1 rok a myślę,że na taką ilość i różnorodność programu potrzeba więcej czasu. Za swój sukces jaki osiągnęłam po edukacji w Akademii uważam nabycie wiary w siebie i swoje możliwości zawodowe(...)"

Oferta

Kształcenie roczne


Kształcimy w oparciu o ideę ścisłego związku teorii z praktyką.

Kursy błyskawiczne


Nasi instruktorzy to aktywni zawodowo artyści na stałe związani z największymi instytucjami kultury.

Współpracujemy z

Kontakt

SzkolArt Wrocław
ul. Kościuszki 76B
50-441 Wrocław

Telefon: 71 799 30 36
info@szkolart.pl

Sekretariat czynny:
pon – pt 10:00 – 17:00

NIP: 8941792629

Konto bankowe:
50 1020 5558 1111 1338 8840 0011