Joanna
Majewska

rocznik 2012/2013

• Praca na stanowisku technik charakteryzator w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu
  • II miejsce w konkursie II Ogólnopolskie Mistrzostwa Charakteryzacji
  • Prowadzi warsztaty charakteryzatorskie dla młodzieży

Paulina
Budzanowska-Gładysz

rocznik 2012

• Wieloletnia współpraca z Operą Wrocławską oraz Teatrem Polskim
  • Współpracowała z takimi artystami jak Andrea Bocelliego,  grupa TSA, Dżem czy Grażyna Torbicka
  • Współpraca z TVP Wrocław przy produkcji kostiumowego filmu „Das” oraz „Dolina Pałaców i Ogrodów”
  • Współpracuje z różnymi szkołami jako wykładowca:
    • Policealne Niepubliczne Studium Wizerunku Teatralno-filmowego
    • Policealne Medyczne Studium Zawodowe „KADRA”

Paulina
Maciejewska

rocznik 2015/2016

• Na co dzień pracuję w Teatrze Avatar, gdzie wcielam się w wiele ról, od charakteryzatorki po szczudlarza i animatora.
  • Ukończyła kurs z zaawansowanych technik FX – kurs prowadzony przez Cezarego Kostrzewskiego.

Anna
„Famka” Pham

rocznik 2013/2014

• Współpracuje z TAKO MEDIA przy produkcji „Trudne Sprawy”, „Detektywi w akcji”, „Tajemnice Medyczne”, „Dlaczego Ja?!”
  • ATM Grupa: serial dokumentalny „Wydział kryminalny”
  • TVP S.A.: Serial fabularny „Komisja morderstw”
  • Współpracuje również z GRUPA 13

Sylwia Kuźnik

rocznik 2013/2014

• Praca przy licznych serialach, głównie w ATM Grupa „Wydział kryminalny”, „Pierwsza miłość”
  • TAKO MEDIA „Zdrady”
  • Współpraca międzynarodowa – Indyjski serial „Mahakumbh” i niemiecki serial „Exlex”
  • Można ją spotkać przy licznych projektach teledysków, reklam, planów filmowych

Kamila
Kurowska

rocznik 2015/2016

• Współpracuje z wrocławską telewizją Echo24
  • Znana jako Czarna Art Kamila Krukowska, spotykana na planach teledysków, przy sesjach zdjęciowych, sesjach reklamowych, wydarzeniach filmowych
  • Wykonała charakteryzację tancerzy do programu TVN Mam Talent
  • Charakteryzacje wykonywała również w Operze Wrocławskiej, Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu  oraz  w Łódzkiej Szkole Filmowej (charakteryzacja przy etiudach studenckich)

Beata
Korczyńska

rocznik 2011/2012

• Laureatka konkursu fryzjerstwa kreatywnego KREATOR 2016 na Międzynarodowych Targach w Poznaniu. Współtwórczyni artystycznych grup fryzjerskich „B-free” oraz „MastersTeam”.
  • Współpracuje m.in. z Cezarym Kostrzewskim.

Magdalena Krajczyńska

rocznik 2017/2018

• 1 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Charakteryzacji w 2017 ‚ale cyrk!’
  • 3 miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Charakteryzacji 2018 ‚horror story’